Invenio

Toprak altındaki metallerin ve zemin farklılıklarının/boşlukların şekillerini, derinliğini ve boyutlarını gösteren, dünyanın ilk gerçek zamanlı, ayrım yapabilen akıllı dedektör ve görüntüleme sistemi.

Dedektör 3D ve Yapay Zeka ile Öğrenebilen Dedektör

Impact

IMPACT, 3 ayrı çalışma frekansı, 12 farklı arama modu, internetten yazılım güncellenebilme özelliği ve güçlü tasarımı ile birçok farklı dedektörü tek bir cihazda bir araya getirerek size yepyeni ama bir o kadar da kolay bir dedektör tecrübesi yaşatacak.

En Güçlü Çok Amaçlı Dedektör

Fors Relic

''Hayal bile edemeyeceğiniz ayrım yeteneği! - Nokta FORS Relic'' Monte V. Berry Sr., Vale, Oregon, ABD 1969'dan beri kalıntı arayıcısı

Kalıntı Arayıcılarının Beklediği Dedektör

Fors CoRe

FORS CoRe, özellikleri, tasarımı ve aksesuarlarıyla en ileri teknoloji ile geliştirilmiş profesyonel metal dedektörüdür ve tek para ve kalıntı aramaları için mükemmel bir seçimdir.

Profesyonel Tek Para ve Kalıntı Dedektörü

Fors Gold+

Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiş olan FORS Gold+ doğal altın parçacıklarını aramak için yeni ve geliştirilmiş özellikler sunar.

Profesyonel Altın Dedektörü

Au Gold Finder

56kHz'te çalışan Au Gold Finder ile daha fazla altın bulmanız garanti!

Gold Finder dünyadaki altın arayıcılarının istekleri doğrultusunda, her türlü zeminde rahatlıkla çalışabilecek bir cihaz olarak geliştirilmiştir.

Velox One

Mineralli zeminlerde üstün performans. Derinlik. Hız. Kolay kullanım. Hafiflik ve Ergonomi. Kısacası bir dedektörden beklediğiniz her şey Velox'da...

Tek Para ve Toplu Hedefler İçin Derin Dedektör

Golden King DPR

Golden King modelinin ekstra özelliklerle zenginleştirilmiş üst versiyonu. Üstün özellikleri ile her alanda faydalanabileceğiniz eşsiz bir dedektör. Ufkunuzu geliştirecek teknolojiye çok yakınsınız...

Profesyonel Derin Define Dedektörü

Golden King

Golden King'in kullandıkça farkına varacağınız avantajlarını çok seveceksiniz. Alanında Türkiye'nin en iyi AR-GE laboratuvarlarına sahip Nokta Mühendislik Golden King cihazı ile dedektöre farklı bir bakış açısı getirdi...

Profesyonel Derin Define Dedektörü

Golden Sense

Altın, tek para ve küçük metaller için özel olarak geliştirilmiş olan Golden Sense ile diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere artık rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Tek Para ve Toplu Hedefler İçin Derin Dedektör

Nokta Pointer

Su Geçirmez (IP 67), 360° Algılama Ucu, Hassasiyet Ayarı, LED Aydınlatma, Sesli Uyarı, Titreşimli Uyarı, Otomatik Kapanma, Dedektör Etkileşim Koruması, Değişebilir Başlıklar

Hedef merkezleme amaçlı el dedektörü

Ultra Scanner

Ultra Scanner, yüksek hassasiyeti, hızlı tepkime süresi ve derin algılama özelliği ile günümüzün gelişmiş teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

Güvenlik ve Üst Arama Dedektörü

Fors Tech

Teknik ve olay yeri incelemeleri için kullanılabilecek dedektör.

Teknik ve Olay Yeri İnceleme Dedektörü

109 Deep Pro

109 DEEP PRO teknik kazı ve çalışmalar, olay yeri incelemeleri, arama ve kurtarma çalışmaları için özel olarak tasarlanmış bir metal dedektörüdür.

Derin Teknik ve Balistik Dedektör

RS Pinpointer

Nokta RS Pinpointer ile artık nokta atışı yapacaksınız ve bulduğunuz bir hedefin tam yerini tespit etmek için boşa kazmak zorunda kalmayacaksınız.

Hedef merkezleme amaçlı el dedektörü